. Služby v oblasti pneumatiky a hydrauliky, /HYDAC, SMC, FESTO, Gates, NORGREN, Eaton VICKERS, Rexroth Bosch Group, SCA JOUCOMATIC, tlakový spínač, tlakomer Omron, tlak vzduchu, pneumatické, pneumatický valec
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Služby v oblasti pneumatiky a hydrauliky

Opraviť alebo vymeniť?, hydraulické prvky a pneumatické prvky

Nestranné poradenstvo

V mnohých prípadoch hydraulické komponenty nevyžadujú výmenu, ale len opravu. Spoločnosť ERIKS je schopná poskytnúť úplnu opravu alebo výmenu pre takmer každý používaný hydraulický systém.

Interné opravy

Na opravu zariadení ERIKS sa používajú len pravé náhradné diely, čím zabezpečíme, aby ste neboli po našej práci sklamaní. Bezplatné služby spojené s vyzdvihnutím a kontrolou zabezpečia, že zákazník bude vždy vedieť, aká je situácia pred začiatkom prác a po ich ukončení, pričom opravené diely budú pred opustením našej dielne v plnom rozsahu preskúšané.

Spoločnosť ERIKS je autorizovaná na výkon opráv podĺa systému Eaton Vickers, ako jedna z troch spoločností vo Veĺkej Británii. Toto oprávnenie predstavuje ďalšiu záruku na naše kvalitné služby, ktoré poskytujú inžinieri s rozsiahlymi odbornými poznatkami a zaškolením.

Zdielať túto stránku

Email:

Služby v oblasti pneumatiky a hydrauliky

Copyright ©2019 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:229