. Produkty LOCTITE
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Produkty LOCTITE

Loctite
Loctite
Loctite
Loctite Hysol
Loctite
LOCTITE 243 je vhodný na zaisťovanie všetkých druhov materiálu. Preventívne zabraňuje uvoľneniu spojov na vibrujúcich dieloch, ako sú diely čerpadiel, montážne spojovacie skrutky motorov, ložiskové boxy, alebo lisy. Odporúča sa všade tam, kde sa požaduje demontáž len s pomocou náradia a tam, kde sú diely kontaminované olejom.

LOCTITE 406 nízkoviskózne sekundové lepidlo určené pre lepenie plastových hmôt a gumy. Sekundové lepidlo sa využíva na miestach, kde je požadovaná veľmi krátka doba spájania.

LOCTITE 270 sa používa na zaistenie všetkých kovových spojovacích prvkov (vrátane legovaných ocelí a prvkov s ochranným povlakom, napríklad zinkovým), u ktorých sa spravidla nepožaduje demontovateľnosť pre údržbarské práce. Odporúča sa na zaistenie permanentných spojov, napríklad koncov závrtných skrutiek na blokoch motorov a telesách čerpadiel atď.

LOCTITE 603 (vylepšený loctite 601) je jednozložkové anaerobné lepidlo, určené na spájanie valcových súčiastok s vôľou maximálne do 0,1 mm. Vytvrdzuje pri tesnom spojení oboch kovových častí a zabraňuje ich uvoľneniu či unikaniu oleja. LOCTITE 603 slúži predovšetkým k upevňovaniu ložísk a olejom mazané púzdra do ložiskových telies. Je vhodný aj pre zaistenie častí ktoré nieje možné úplne odmastiť či zbaviť úplne nečistôt.

LOCTITE 401 je produkt s univerzálnym všeobecným použitím na lepenie rozličných druhov materiálov, ako sú plasty, guma, kovy, lepenka a drevo.

LOCTITE 542 je závitové tesnenie a zaisťovací prostriedok obzvlášť vhodný pre jemné závity používané pri hydraulických, pneumatických tvarovkách a tvarovkách na všeobecné účely.

Loctite 577 je závitové tesnenie určené pre vodné, plynné, kvapalné a vzdušno-tlakové systémy. Je určený pre všetky hrubé kovové závity, nie je jedovatý a je schválený množstvom plynárenských a vodárenských úradov.

LOCTITE 496 je veľmi pevné a dobre prilieha ku kovom, gumovým doskám a plastom.

LOCTITE Hysol - produktová rada Loctite Hysol ponúka celú sériu elektronických materiálov na elektronické a polovodičové komponenty.

Zdielať túto stránku

Email:

Produkty LOCTITE

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:2506