. Ložiská NSK
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Ložiská NSK

Loziska
Loziska
Loziska
Loziska
Nepretržité zdokonaľovanie, to je požiadavka, ktorú si NSK, ako popredný výrobca valivých ložísk kladie za cieľ. Nové úlohy vždy rieši v spolupráci so zákazníkmi. Práve tu využíva NSK odbornosť a viac ako 90-ročné skúsenosti.
Úroveň výroby sa nespája len s najvyššou kvalitou, ale aj so službami najvyššej kvality. Jednotlivé požiadavky, ktoré si vyžadujú špeciálne riešenia, sú pre NSK podnetom na realizáciu inovačných nápadov, čo sa týka materiálov a ich zavedenia do praxe. Prostredníctvom praktického prepojenia siete výskumu a vývoja, vyrába NSK výrobky, ktoré sú spoľahlivé, s dlhou životnosťou, cenovo výhodné a aplikovateľné pre takmer všetky odvetvia priemyslu.

Keď sa všetko vo Vašej továrni točí okolo premeny vetra na elektrickú energiu, výrobky NSK sú tie pravé na zabezpečenie najvyššej bezpečnosti a optimálnej prevádzky.

Ak použijete naše vysoko - výkonné ložiská, v oceliarskom priemysle a pri ťažbe železa, nájdete perfektné riešenia pre ich najvhodnejšie použitie pri minimálnej údržbe.

Presnosť je v sektore obrábacích strojov nevyhnutná. Preto výrobky NSK spĺňajú najvyššie požiadavky práve tohto odvetvia - napríklad, čo sa týka tolerancií, nízkej produkcie tepla, minimálneho valivého odporu, ako aj bezproblémovej prevádzky a životnosti.

Ložiská NSK potvrdzujú povesť vynikajúcej kvality už dlhú dobu aj v oblasti čerpadiel a kompresorov. Nesklamú ani v tých najťažších podmienkach, akými sú napr. extrémne rýchlosti a teploty pod - 162°C.

Guličkové ložiská NSK sú ideálne pre použitie do zariadení vyrábaných vo veľkých sériách. To je dôvod, prečo sa svetoví výrobcovia domácich spotrebičov, elektrických nástrojov a elektromotorov spoliehajú na NSK výrobky.

Špičková technológia, ktorá splní aj tie najvyššie požiadavky:
Nové HPS súdkové ložiská v porovnaní s bežnými výrobkami, vydržia podstatne vyššie zaťaženie pri tých istých rozmeroch. Môžu pracovať pri maximálnych otáčkach s predĺženou životnosťou. Takto znižuje NSK poruchovosť a šetrí náklady zákazníkom.

Guličkové skrutky.
Kompaktné guličkové skrutky novej generácie Vám ponúkajú tichú vysokorýchlostnú
prevádzku. Štandardné skladové zásoby zabezpečia okamžité dodávky.

Valčekové lineárne vedenia.
Lineárne vedenia vytvorené technológiou progresívnej analýzy, ponúkajú mimoriadne vysokú nosnosť a tuhosť. Do RA série patrí kompletná rada výrobkov určených pre širokú škálu využitia.

Mechatronika.
Okrem lineárnych vedení sme dosiahli najvyšší stupeň presnosti v rade „Mega Torque" Motorov, ktoré zaisťujú mimoriadne presné polohovanie v spojení so spoľahlivou reguláciou NSK EDC.

Mononosič.
Kompaktný akčný člen, ktorý obsahuje guličkové skrutky a lineárne vedenia. Čistiaca a lubrikačná jednotka K1 chráni životné prostredie a zabezpečuje nízke náklady a bez údržbovú prevádzku.

Lineárne guličkové vedenia.
Rada zameniteľných komponentov umožňuje rýchly termín dodania. Ich prevádzka je tichá, plynulá a ohľaduplná k životnému prostrediu na pracovisku.

CVT Variátory.
Prevodové zariadenie Powertoros od NSK je prvým plynule nastaviteľným prevodovým systémom (CVT) na svete vhodným pre vozidlá s veľkorozmernými motormi. Unikátny prevodový mechanizmus znižuje spotrebu pohonných hmôt a súčasne zvyšuje možnosť pohodlnej zmeny prevodového pomeru a rýchlosti.

Dvojradové guličkové ložisko s kosouhlým stykom - pomáha príjemnému cestovaniu. Skutočne majstrovským dielom pre moderné autá sú ložiská tretej generácie od NSK:
Dvojradové guličkové ložiská s kosouhlým stykom vybavené vnútornou a vonkajšou upevňovacou prírubou prekvapia svojou vysokou výkonnosťou, spoľahlivosťou a mimoriadne nízkou váhou.

Nastavte si optimálnu bezpečnosť.
Mechanicky a elektricky nastaviteľné stĺpiky riadenia od NSK. Výška a dĺžka stĺpikov riadenia zabezpečuje jednoznačne vyššiu bezpečnosť. Sú umiestnené v optimálnej pozícii tak, aby absorbovali energiu, ktorá sa uvoľňuje pri väčšom náraze. Spolu s air bagom môžete takýmto spôsobom optimálne stlmiť energiu nárazu.

Tesné ložiská NSK pre prevodovky zostávajú verné svojej povesti. Zostávajú nepriepustné. Špeciálne navrhnuté ložiská pre prevodovky s unikátnym tesnením umožňujú využiť existujúci prevodový olej ako mazivo. Tento unikátny koncept tesnenia zabraňuje poškodzovaniu ložiska nečistotami, ktoré sa nachádzajú v oleji .

Technológia vedie k miestu určenia - NSK EPAS.
Elektrický posilňovač riadenia EPAS nie je len kompaktný a ľahký, ale je tiež úsporný. Pri porovnaní s hydraulickými systémami si vyžaduje energiu len v prípade, ak sa reálne používa. Zabezpečí nižšiu spotrebu pohonných hmôt až o 5% a súčasne znižuje emisie.

Každodenne je montovaných viac ako 3 milióny ložísk NSK . Používajú sa ako súčasť najrôznejších výrobkov, napríklad v počítačových diskových jednotkách, v tunelových raziacich strojoch, veterných elektrárňach, práčkach, v strojoch na výrobu polovodičov a v mnohých ďalších. Škála výrobkov je skutočne veľká - od najmenších ložísk s 1mm otvorom až po valivé ložiská s vonkajším priemerom 5m.

Vysoký stupeň automatizácie - spojený s vysokou flexibilitou výroby vytvára presnú, progresívnu a výkonnú lineárnu techniku, ktorá je mimoriadne dôležitá pre rôzne časti strojov. Či sú to obrábacie stroje, automobilová, lekárska technika, polovodičové technológie alebo všeobecne strojné vybavenie - inžinieri NSK analyzujú požiadavky zákazníkov a pri svojich inováciách ich plne zohľadňujú.

Absolútna bezpečnosť systému a flexibilita.
Vedeli ste, že NSK je hlavným výrobcom riadiacich systémov motorových vozidiel na svete? Vysokovýkonné stĺpiky riadenia, ktoré absorbujú energiu nárazu v prípade nehody, garantujú vodičovi najvyššiu možnú mieru bezpečnosti. A to znamená, že zaručia najvyššie možné hodnotenia pasívnej bezpečnosti Euro NCAP. A čo je najlepšie: tieto stĺpiky riadenia sa ľahko prispôsobujú špeciálnym požiadavkám jednotlivých typov motorových vozidiel.

Celosvetová servisná sieť ERIKS Vám garantuje optimálny prístup a servis na všetky výrobky NSK.

NSK garantuje, že v škále 35 000 výrobkov a služieb nájdete niečo, čo splní Vaše požiadavky!

Zdielať túto stránku

Email:

Ložiská NSK

Copyright ©2019 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:2530