. Prevodovky Fenner®, Bonfiglioli, elektromotory s prevodovkou, prevodovka, prevodovky
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Prevodovky Fenner®

Prevodovky Fenner® sú dostupné v širokej škále konfigurácií M, C, F, K prípadne SMSR. Tieto prevodovky sú k dispozícii s elektromotormi až do výkonu 90kW s redukčnými prevodovými pomermi až 900:1.

V sérii M sa štandardne poskytuje internacionálne vymeniteĺné riešenie používajúce IEC motory, ktoré sú osadené bez úpravy k tesnenej prevodovej hlave. Ponúkajú sa prevodové pomery 5:1 až 200:1. S rozsahom výkonu 0,18kW až 55kW. Jednou znajväčších výhod použitia prevodoviek Fenner® je "suché" spojenie elektromotora s prevodovkou čo umožňuje ľahkú výmenu elektromotora.

Séria K poskytuje taktiež medzinárodne vymeniteĺnú jednotku s tými istými charakteristikami ako "M". Ako štandard sú dostupné v prevodových pomeroch 8:1 až 150:1, resp. v trojitej redukcii vhodnej až do vstupného výkonu 55kW.

Tieto jednotky sú doplnené jednotkami série C a F, ktoré začleňujú všetky charakteristiky zvyšku rozsahu.

Rozsah prevodoviek Fenner® je ďalej rozšírený o unikátne riešenie Fenner® SMSR. Tento reduktor rýchlosti je možné montovať priamo na hriadeľ a je teraz konštruovaný ako "Power-Plus" s jednoduchou montážou na puzdro Taper-Grip™ . Prevodovka je dostupná v prevodových pomeroch 5:1; 13:1; 20:1 a teraz nový 25:1.
Prevodovka
Prevodovka SMSR

Zdielať túto stránku

Email:

Prevodovky Fenner#38;reg;

Copyright ©2019 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:203