. Puzdrá, Taper-Lock, Taper Lock, SKRUTKOVACIE ADAPTÉRY, (BOLT-ON-HUBS), ADAPTÉRY NA VALCOVÚ DIERU, NAVAROVACIE ADAPTÉRY, (WELD-ON-HUDS)
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Puzdra Taper Lock

Fenner®
Puzdro
Puzdro skrutkovaci adapter
Puzdro adapter na valcovu dieru
Puzdro NAVAROVACIE ADAPTERY (WELD-ON-HUDS)
Systém upnutia Fenner® Taper Lock™ je už dnes jeden z najpoužívanejších systémov upnutia na hriadeľ pre vyše 40 miliónov aplikácií.

Svojou jedinečnou schopnosťou rýchlej montáže a demontáže bol prispôsobený aj pre niekoľko modifikovaných adaptérov.


SKRUTKOVACIE ADAPTÉRY (BOLT-ON-HUBS)


Skrutkovacie náboje Traper Lock sú navrhované na univerzálne použitie s puzdrami Traper Lock. Zabezpečujú pohodlný spôsob uchytenia rotorov ventilátorov, obežných kolies, agitátorov a iných zariadení, ktoré je nutné pevne prichytiť k hriadeľu.


ADAPTÉRY NA VALCOVÚ DIERU


Sú k dispozícii aj adaptéry pre puzdra Traper Lock, na použitie pre rovnobežne vŕtané komponenty, s drážkou (KM) alebo bez nej (PM) čím eliminujú potrebu vŕtania a opracovania.


NAVAROVACIE ADAPTÉRY (WELD-ON-HUDS)


Naváracie náboje Fenner Traper Lock sú vyrobené z ocele triedy 070M20. Sú prevŕtané so závitom a opracované do kužeľa, aby ich bolo možné použiť so štandardnýmmi Taper Lock puzdrami.

Zvýšený vonkajší priemer zabezpečuje pohodlné navarenie na rotory ventilátorov, oceľových kadiek, obežných kolies, agitátorov a mnohých ďalších zariadení, ktoré je nutné napevno pripevniť k hriadeľu.

Zdielať túto stránku

Email:

Puzdra Taper Lock

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:2480