. Gates, Gates Global, Megacrimp, hydraulické hadice
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Hydraulika Gates

Hydraulicke hadice
Hydraulicke hadice
Hydraulicke hadice
Hydraulicke hadice
Hydraulické hadice Gates sú pre svoju kvalitu známe po celom svete. Gates je jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov hadíc a koncoviek. Kombinácia Gates 1-2 opletovej hadice a koncovky MegaCrimp® je vyvinutá pre odolnosť minimálne 600,000 impulzov. Kombináciou 4-6 opletovej hadice „Global Spiral"a koncovky „GS-Global Spiral" Gates ponúka minimálne 1 millión impulzov.

Čisté spojenie bez únikov a dlhšia životnosť
Koncovky Gates „GS - Global Spiral" sú vyvinuté pre použitie bez orezu 4-6 opletovej hadice Gates „Global Spiral" čo prinesie:
- minimalizácia rizika kontaminácie hydraulického okruhu
- redukcia času na výrobu hadice (zalisovanie)
- lepšia odolnosť proti vlhkosti
- zníženie nákladov na zariadenie pre orez

Perfektná súhra dizajnu koncovky a hadice
Hadice & koncovky sú navrhované tak aby spoločne fungovali čo najlepšie. Gates je lídrom vo vývoji hadíc, koncoviek a ich spojenia a hlavne preto je možné zalisovať koncovku na hadicu bez orezu.

Kompaktnosť hadíc a jednoduchšie vedenie hadice
Hadica „Gates Global" je navrhnutá pre podanie perfektného výkonu pri neuveriteľne malom polomere ohybu. Je ideálnou voľbou pre aplikácie náročné na presnosť a zložitosť (veľa potrebných zátačiek). Vyžaduje minimálnu silu pre ohyb.

Jednoduchosť a univerzálnosť
Hadica „Gates Global" je navrhnutá tak, aby jeden typ objímky bol použitý pre celý rozsah. Produkty „Gates Global" sa vyznačujú jednoduchou identifikáciou pre ľahké používanie.

Najodolnejšia voľba - spojenie je tak silné ako jeho najslabšie miesto.
Vnútro - NBR od Gates je odolná voči najagresívnejším olejom.
Vonkajšok - I štandardný plášť hadíc poskytuje nadštandardnú ochranu voči oteru. Gates ponúka prostredníctvom prevedenia povrchu XtraTuffTM až 25-násobne vyššiu odolnosť povrchu voči abrazívnosti. Najvyššou možnosťou je MegaTuff® s neuveriteľnou 300 násobne vyššou odolnosťou voči abrazívnosti. Všetky koncovky „Gates Global" sú dodávané s povrchom TuffCoatTM, ktorý odoláva korózii 4x dlhšie ako sú štandardy ISO (400 hodín oproti 96hodinám podľa štandardu)

Koncovky „Gates Global" - Megacrimp pre svoj revolučný dizajn, prinášajú novú úroveň hydraulických hadíc a excelentnému spojeniu koncovky a hadice.

Zdielať túto stránku

Email:

Hydraulika Gates

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:2578