. RX® Grate, mriezky, rosty, mriezka na schody
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

RX® Grate

Rošty RX® Grate sú zhotovené z nekonečných vlákien skleného vlákna a umelej živice. Sortiment roštov zahŕňa mriežky s rôznou hrúbkou a rozmermi, ktoré možno upraviť na akýkoľvek požadovaný tvar. K dispozícii sú schodiskové nášľapy s integrovanou protišmykovou úpravou. Rošty RX® sú štandardne k dispozícii v troch rôznych kvalitách.

Typ ISO-FR je založený na báze isophtalickej živice. Jedná sa o štandardnú kvalitu roštu, ktorá sa vyznačuje veľmi vysokou chemickou odolnosťou a požiarnou bezpečnosťou (ASTM E 84). Tento typ roštu je k dispozícii v štandardných farbách zelená alebo šedá. Ostatné farby sú k dispozícii na vyžiadanie.

Typu VE-FR je založený na báze živice vinyl esteru. Tento typ roštu má vyššiu chemickú odolnosť a je aplikovaný v miestach, kde sa používajú chemicky agresívne látky. Štandardná farba je červená.

Typ ECO-FR je založený na báze orthophtalickej živice. Tento typ roštu je špeciálne vyvinutý ako ekonomická alternatívaISO-FR roštov. Tieto mriežky nachádzajú najlepšie uplatnenie v miestach, kde je odolnosť voči korózii dôležitejšia než,chemická odolnosť. Štandardná farba je oceľovo šedá.

Okrem týchto štandardných produktov sú k dispozícii aj špeciálne prevedenia.
Mriezky

Zdielať túto stránku

Email:

RX#38;reg; Grate

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:3023