Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed

Správy : 2018 | 2017 | 2016 |
Inzercia produktov a služieb : 2018 | 2017 | 2016 |

ERIKS s.r.o., Bratislava Inzercia produktov a služieb 2009

10/12/2009 - Ventily Econ®
Ventily Econ®Econ® je značka ventilov s osvedčenou kvalitou. Econosto® je od roku 2008 členom skupiny ERIKS a dopĺňa ucelenú škálu potrubných elementov ako sú tesnenia, tesniace šnúry, upchávky, kompenzátory atď.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie viac...

01/12/2009 - Mechanické upchávky
Mechanické upchávkyUpchávky Pioneer Weston sú vyrábané v štandardných rozmerových radách. Jednotlivé produktové skupiny sú určené na použitie v automobilovom priemysle a rovnako aj pre ďalších prvovýrobcov a údržby. ERIKS so svojou produktovou radou Pioneer Weston nachádza uplatnenie aj pri potrebe rýchlej náhrady už použivaného riešenia od iného ...viac...

16/11/2009 - Hadicové navijaky od Graco
Hadicové navijaky od Graco Hadicové navijaky série XD sú určené pre ťažké "Heavy-Duty" aplikácie ako sú mobilné mazacie zariadenia alebo veľké servisy. Duálny podstavec rámu zabezpečuje zvýšenú pevnosť pre extrémne aplikácie Dlhá utesnená pružina poskytuje výbornú ochranu proti vplyvu okolia. Hadicové navijaky série XD majú komp...viac...

08/11/2009 - RX® PVC odsávacie hadice
RX® PVC odsávacie hadiceERIKS má vo svojom produktovom portfóliu širokú škálu odsávacích hadíc, pripojovacích fitingov a spôn. Medzi cenovo najzaujímavejšie a najdostupnejšie patria hadice z PVC.

RX® PVC odsávacie hadice:
RX® Vacufixx-MD, RX® Vacufixx-HD, RX® Eriflex, RX® Erivide, RX® Karina
viac...

26/10/2009 - Automatické mazanie a SRB ložiská pre vodárne a kanalizácie
Automatické mazanie a SRB ložiská pre vodárne a kanalizácieAutomatické maznice simalube majú prepracovanú technológiu jednobodového permanentného mazania.
Automatické maznice možno umiestniť aj na zariadenia pre vodárne, kanalizácie a čistiarne odpadových vôd. Hlavným prínosom automatického mazania je zníženie prevádzkových nákladov a zvýšenie životnosti prevádzkovaných zariade...viac...

05/10/2009 - Značenie Easyline®
Značenie Easyline®Jasné vymedzenie dopravných ciest, peších zón, nákladových rámp a parkovísk znižuje vznik dopravných nehôd a úrazov. Čiarové značenie je dôležité pre zvýraznenie nebezpečia vznikajúceho v dôsledku pohybu osôb a prípravy materiálu. Produktová rada Easyline® to sú pásky, spreje, nátery, Instant - jedno...viac...

21/09/2009 - WEG - Ex d/Ex de elektromotory do výbušného prostredia
WEG - Ex d/Ex de elektromotory do výbušného prostredia Jeden z najväčších výrobcov elektromotorov - spoločnosť WEG má vo svojom portfóliu výrobkov aj energeticky úsporné Ex d/Ex de elektromotory do výbušného prostredia s liatinovou kostrou.Tieto elektromotory dosahujú premium účinnosť EFF1.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie viac...

11/09/2009 - Prevodovka Fenner® SMSR
Prevodovka Fenner® SMSRPortfólio prevodoviek Fenner® obsahuje unikátne riešenie SMSR. Tento reduktor rýchlosti je možné montovať priamo na hriadeľ v prevedení "Power-Plus" s jednoduchou montážou na puzdro Taper-Grip™ . Prevodovka je dostupná v prevodových pomeroch 5:1; 13:1; 20:1 a teraz nová s pomerom 25:1.

Kontaktujte nás pr...viac...

30/08/2009 - Diaľkové ovládanie k frekvenčným meničom Fenner®
Qport je inteligentné zariadenie so vstavaným mikroriadením. Jednotka Qport pracuje ako diaľkové ovládanie a zobrazovacia jednotka a zobrazuje až 63 pohonov Fenner® QD pracujúcich v tej istej sieti.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie Tuviac...

18/08/2009 - Elektromotory a príslušenstvo
Spoločnosť ERIKS má k dispozícii pre slovenský trh jeden z najširších sortimentov elektromotorov a ich príslušenstva ako sú napr. frekvenčné meniče, napínacie sane, remene, remenice, púzdra atď.

ERIKS je oficiálnym distribútorom takmer všetkých typov elektromotorov, ktoré vyrába viac...

05/08/2009 - Špirálovo vinuté tesnenia
Špirálovo vinuté tesnenia sú používané prevážne tam, kde je hlavným kritériom tesnosť a odolnosť voči agresívnym chemikáliám, pare a uhľovodíkom.

Špirálovo vinuté tesnenia sú ponúkané:
- pre nom. rozmery potrubí od DN10 do DN600 (od 1/2" do 30")
- pre triedy tlakov od ...viac...

26/07/2009 - Fenner® asistent pre návrh prevodov s remeňmi
Spoločnosť ERIKS uviedla pre zákazníkov prostredníctvom webového rozhrania nový vylepšený asistent pre návrh prevodov s štandardnými klinovými remeňmi ako aj ozubenými remeňmi. Používateľom umožňuje rýchlejší návrh resp. overenie manuálne prevedeného výpočtu.

Vyskúšajte nový asistent pre návrh p...viac...

21/07/2009 - Hadicové spojky od LMC
LMC je výrobcom vysoko kvalitných priemyselných spojok pre širokú škálu aplikácií. LMC je súčasťou ERIKS a každodenne vyvíja, navrhuje a vyrába spojky podľa potieb zákazníkov.

LMC to sú spojky v týchto hlavných skupinách:
- rýchlospojky
- závitové spojky
- prírubové spojky
- kla...viac...

15/07/2009 - ERIKS PTFE páska
ERIKS PTFE páska je vhodná na každodenné použite pre potrubné fitingy. Je vhodná pre utesnenie závitov vodovodných a olejových potrubí. Pásku je možné používať pre vysoké aj nízke teploty.

Rozmery: 12m x 12mm, hrúbka 0,75mm

PTFE páska je neodmysliteľnou súčasťou každej údržbárskej brašne.
...viac...

07/07/2009 - Reťaze, reťazovové kolesá a Taper Lock® púzdra
Pomôžeme vám vyšpecifikovať najlepšiu zostavu reťazového prevodu aj pre najnáročnejšie aplikácie. Pre špecifické aplikácie vieme spoločne so zákazníkom navrhnúť riešenia na mieru. Na reťazové prevody dodávame štandardne reťaze a reťazové kolesá Fenner®, Renold, Sedis atď. Takmer štandar...viac...

12/06/2009 - Nový typ silentbloku pre železničné aplikácie
Trelleborg AVS prichádza s novinkou - novým typom silentbloku pre železničné aplikácie. Vyvinul nový typ nizkoprofilového silentbloku pre použite v novom vagóne pre Londýnske prímestské vozidlo. Tento nový typ vznikol modifikáciou už známeho vzduchového tlmiča Metalastik® a unikátnym pripojením podložiek Orkot®.

Via...viac...

03/06/2009 - Nová rada trojfázových elektromotorov WEG W22
Jeden z najväčších svetových výrobcov elektromotorov WEG prichádza na trh s novým trojfázovým motorom W22. Hlavnou myšlienkou pri vývoji tohto motora bolo dosiahnúť vysoký výkon s maximálnym využitím elektrickej energie. Tieto motory s vysokou účinnosťou dosahujú v testoch výborné výsledky aj v skúškach životnosti.viac...

27/05/2009 - Vibrančné pero pre diagnostiku
Skúsení ale aj menej skúsení užívatelia dokážu pomocou vibračného pera posúdiť rýchlo a presne stav rotačných strojov v prevádzke. Jedná sa o najnovší prístroj z oblasti základnej vibračnej diagnostiky. Pracovníci v údržbe alebo obsluhujúci personál stroja tak môžu včas upozorniť na potencionálne problémy str...viac...

11/05/2009 - Tesniace a upchávkové šnúry
Spoločnosť ERIKS dodáva tesniace šnúry RX® pre širokú škálu aplikácií prevážne pod označením Hamar. K dispozícii sú štandardné tesniace šnúry ako aj s GFO vláknami, PTFE, grafitom atď.

Široká škála teplotných a tlakových rozsahov aj pre extrémne aplikácie pri čerpadlách, pumpách a turbínach.viac...

05/05/2009 - Náradie a ochranné pomôcky
V záujme komplexného uspokojenia potrieb zákazníkov spoločnosti ERIKS ponúkame pre pracovníkov údržby prevádzok široký sortiment náradia, nástrojov a ochranných pomôcok.

- Brúsne materiály
- Vŕtacie a závitorezné nástroje
- Nástroje pre strojové obrábanie
- Upínanie zariadenia
...viac...

24/04/2009 - Kompenzátory RX®
Spoločnosť ERIKS dodáva ucelenú radu potrubných elementov. Pod značkou RX® nájdeme širokú škálu kompenzátorov pre potrubnú dilatáciu. Na základe technickej špecifikácie možno vybrať vhodný kompenzátor pre takmer každé médium.

Viac informácií o produktoch, ktoré dodáva ERIKS s.r.o. nájdete viac...

16/04/2009 - Frekvenčné meniče
Spoločnosť ERIKS dodáva frekvenčné meniče Fenner®, ktoré pod touto značkou predstavujú ucelený sortiment výrobkov a poskytujú viacero výhod pri riadení strojov a zariadení.

Značka Fenner® ponúka zákazníkovi komplexné riešenie pre:
viac...

10/04/2009 - Remene PowerTwist Plus
Segmentové remene PowerTwist Plus sú moderné spájané nekonečné remene bez použitia nitov. Sú vyrobené zo syntetických materiálov pre profily Z, A, B a C.

Vyznačujú sa hlavne týmito vlastnosťami:
- prenos výkonov alebo ako dopravné médium
- univerzálna alternatíva voči klinovým reme ...viac...

03/04/2009 - Sprej na mazanie reťazí
Spoločnosť ERIKS dodáva výrobky od spoločnosti OKS, ktoré spĺňajú potreby ekonomickej prevádzky. ERIKS rozumie potrebám prevádzok a poskytuje produkty a služby, ktroré znižujú náklady na prevádzku.

Jedným so žiadaných výrobkov je aj sprej na mazanie reťazí OKS 671 a OKS 3751. Tieto spreje zni...viac...

27/03/2009 - Protipožiarné tesnenia
Prírubové tesnenia RX® Firechem® sú kombináciou čistého exfolioatého grafitu vystuženého antikorovou oceľou a expandovaným PTFE. RX® Firechem® spĺňa najvyššie požiadavky protipožiarnej ochrany ISO 10497 a môže byť použitý v prostrediach s agresivnými horľavými chemickými látkami.

RX® Firechem® je &#...viac...

20/03/2009 - Mechanické upchávky
Mechanické tesnenia Pioneer Weston sú medzi inžiniermi po celom svete známe hlavne pri kritických a namáhaných aplikáciách. ERIKS so svojou produktovou radou Pioneer Weston nachádza uplatnenie aj pri potrebe rýchlej náhrady už použivaného riešenia od iného výrobcu, čím sa stáva veľmi silným partnerom pre každého zákazníka. M...viac...

12/03/2009 - Energeticky účinné ložiská
Takmer sto rokov SKF využíva svoje technické znalosti k znižovaniu trenia a dosiahnutia efekt. chodu strojných zariadení. Veľa riešení je zameraných na ložiská, čo nie je veľmi prekvapivé, pokiaľ si uvedomíme, že SKF zaujíma popredné postavenie vo svete v ložiskovej techniky.

V súčasnej dobe s...viac...

06/03/2009 - LOCTITE - Lepidlá, tmely...
Lepidlá, tmely a povrchové úpravy majú široké využitie v priemysle. Spoločnosť ERIKS je dodávateľom špičkových výrobkov LOCTITE. Medzi najpoužívanejšie patria Loctite Hysol, LOCTITE 496, Loctite 577, LOCTITE 542, LOCTITE 401, LOCTITE 603, LOCTITE 270 , LOCTITE 406, LOCTITE 243 at...viac...

27/02/2009 - Guferá, 0-krúžky, vysekávané tesnenia, gumené profily...
Spoločnosť ERIKS je lídrom v oblasti dodávok riešení v oblasti tesnení. Naše technické centrum vie navrhnúť riešenie pre takmer všetky oblasti priemyslu. Tesniace technológie, ktoré ponúka spoločnosť ERIKS možno rozdeiť do týchto základných skupín:
- dynamické tesniace elementy - guferá
&#...viac...

22/02/2009 - Priemyselné hadice
Máme široký sortiment vysokokvalitných priemyselných hadíc, hadicových spojok, kompenzátorov a samozrejme služby týkajúce sa technickej podpory pri výbere riešenia. ERIKS má vlastnú produktovú radu hadíc RX®.
Viac informácií o priemyselných hadiciach nájdete viac...

08/02/2009 - Úspory energií
Spoločnosť ERIKS dodáva svojím zákazníkom prostredníctvom produktovej rady Fenner kvalitné a úsporné výrobky. ERIKS má k dispozícii aj know-how ako účinne využívať tieto už v súčasnosti známe výrobky. Jedná sa hlavne o frekvenčné meniče, motory, remene atď.

Naši technici vykon...viac...

22/01/2009 - Motory a frekvenčné meniče ihneď k odberu!
Motory do výkonu 90 kW a frekvenčné meniče Fenner® sú k dispozícii k okamžitému odberu v našom sklade v Bratislave na Rožňavskej 1.

...viac...

20/01/2009 - Maznice simalube
Maznicu simalube je možné aplikovať priamo na mazané miesto. Funguje aj pod vodnou hladinou. Maznicu jednoducho aktivujeme nastavením číselníka vo vrchnej časti (pomocou imbusového kľúča- 3 mm) na požadovanú dobu mazania. Činnosť maznice môže byť kedykoľvek pozastavená a znovu aktiv...viac...ERIKS s.r.o.

Copyright ©2018 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689

Zdielať túto stránku

Email: